Kropelka do Kropelki – wyniki konkursu

Konkurs dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu

wfosigw_logo

 

 

 

Zobacz:  ZWYCIĘSKIE SCENARIUSZE  ZAŁĄCZNIKI

Etap I – najlepsze scenariusze zajęć lekcyjnych w przedmiotach:

Język obcy

I miejsce             Danuta Kasztelan, Anna Jakubowska – język angielski

nagrody: tablet oraz roczna prenumerata kwartalnika edukacji ekologicznej MiniLO&Aniela

II miejsce            Anetta Majewska – język niemiecki

nagrody: roczna prenumerata kwartalnika edukacji ekologicznej MiniLO&Aniela

III miejsce           Małgorzata Skiera-Juchniewicz – język angielski

nagrody: roczna prenumerata kwartalnika edukacji ekologicznej MiniLO&Aniela

Zajęcia wychowawcze

I miejsce             Piotr Szkudlarek – godzina wychowawcza

nagrody: tablet oraz roczna prenumerata kwartalnika edukacji ekologicznej MiniLO&Aniela

II miejsce            Edyta Piekarska – zajęcia świetlicowe

nagrody: roczna prenumerata kwartalnika edukacji ekologicznej MiniLO&Aniela

III miejsce          Elżbieta Brzeźniak – impreza ekologiczna

nagrody: roczna prenumerata kwartalnika edukacji ekologicznej MiniLO&Aniela

Przyroda

I miejsce             Bogna Szymanek

nagrody: tablet oraz roczna prenumerata kwartalnika edukacji ekologicznej MiniLO&Aniela

II miejsce            Izabela Anna Kmiecik

nagrody: roczna prenumerata kwartalnika edukacji ekologicznej MiniLO&Aniela

III miejsce          Monika Pluta

nagrody: roczna prenumerata kwartalnika edukacji ekologicznej MiniLO&Aniela

Edukacja wczesnoszkolna

I miejsce             Ewa Baranowska

nagrody: tablet oraz roczna prenumerata kwartalnika edukacji ekologicznej MiniLO&Aniela

II miejsce            Wiesława Ziembińska

nagrody: roczna prenumerata kwartalnika edukacji ekologicznej MiniLO&Aniela

III miejsce          Marta Kaczmarek

nagrody: roczna prenumerata kwartalnika edukacji ekologicznej MiniLO&Aniela

Etap II – przeprowadzenie zajęć lekcyjnych na podstawie własnych scenariuszy dla jak największej liczby uczniów w skali szkoły:

I miejsce

Szkoła Podstawowa im. Bojowników o Wolność i Demokrację w Krzyżu WielkopolskimWojska Polskiego 31

64-761 Krzyż Wielkopolski

 

II miejsce

Szkoła Podstawowej im. Marii Dąbrowskiej w Kaźmierzu

  1. Szkolna 27

64-530 Kaźmierz

 

III miejsce

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

Lipiny 40

64-830 Margonin

 

Nagrody: tablice multimedialne oraz telewizor 3 D.

Pozostali uczestnicy etapu II otrzymają dyplom w ramach Ogólnopolskiego Klubu EkoEdukatora.

Wszystkie placówki, które wzięły udział w konkursie (etap I oraz etap II), dostaną elektroniczne wersje pamiątkowych dyplomów oraz publikacje ze zwycięskimi scenariuszami.

GRATULUJEMY!!!

Dodaj komentarz